CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Termíny pobytů

Název pobytu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně Highlights
Seniorský pobyt (5 nocí) 10.02.2023 - 20.12.2023* 15990 Kč
Hotelový pobyt se snídaní 10.02.2023 - 20.12.2023* 2150 Kč
* - Je možné zvolit více různých variant odjezdu a příjezdu v rámci zadaného termínu.

Warning: Use of undefined constant id_serial - assumed 'id_serial' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/lazenske-pobyty.info/www/lazenske-pobyty.info/includes/vyber_serialu.inc.php on line 2

Varianty pobytů

Hotelový pobyt se snídaní

Vybrat program

Ubytování se snídaní na libovolný počet nocí.

 

Ozdravný Vital (6 nocí)

Vybrat program

Pobyt s plnou penzí, procedurami, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

 

Seniorský pobyt (5 nocí)

Vybrat program

Pobyt pro osoby od 60 let s procedurami, plnou penzí, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

 

SPA Regenerace (4 noci)

Vybrat program

Pobyt s polopenzí, procedurami, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

 

SPA Relax (3 noci)

Vybrat program

Pobyt s polopenzí, procedurami, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

 

SPA Ritual (2 noci)

Vybrat program

Pobyt s polopenzí, procedurami, pitnou kúrou a dalšími bonusy.

 
 
Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.