CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Hotel Čajkovskij, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3590 Kč
Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3390 Kč
Wellness Hotel GREEN PARADISE, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3350 Kč
Hotel Mánes, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3650 Kč
Hotel Grande Madonna, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 1590 Kč

Výběr ubytování

Hotel Čajkovskij, Karlovy Vary

Hotel Čajkovskij, Karlovy Vary

Spa Hotel Čajkovskij **** je komplex, nacházející se nedaleko kolonád s léčivými prameny. Hotel nabízí komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích.
Cena od: 3590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Sanatorium Kriváň, Karlovy Vary

Sanatorium Kriváň, Karlovy VaryHistorická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny.
Cena od: 3390 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Wellness Hotel GREEN PARADISE, Karlovy Vary

Wellness Hotel GREEN PARADISE, Karlovy Vary

Jak sám název napovídá, nachází se Wellness Hotel GREEN PARADISE v zeleném ráji.

Poloha hotelu je nedaleko karlovarských kolonád (3 km), ale přesto v klidné přírodě, kde uslyšíte šum řeky, zpěv ptáků a vychutnáte klid okolních lesů.
Cena od: 3350 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Mánes, Karlovy Vary

Hotel Mánes, Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes se nachází na okraji lázeňského území u lesa, nedaleko od centra města a lázeňské kolonády. Léčivé prameny jsou 10 minut chůze od léčebny.
Cena od: 3650 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Grande Madonna, Karlovy Vary

Hotel Grande Madonna, Karlovy Vary

Pro hosty Spa & Wellness hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA**** je připraveno luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech.
Cena od: 1590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.