CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Hotel Čajkovskij****, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3590 Kč
Sanatorium Kriváň***, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 1330 Kč
Wellness Hotel GREEN PARADISE****, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3390 Kč
Hotel Mánes***, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 3990 Kč
Hotel Jean de Carro****, Karlovy Vary ČR, Karlovy Vary 1130 Kč

Výběr ubytování

Hotel Čajkovskij****, Karlovy Vary

Hotel Čajkovskij****, Karlovy Vary

Spa Hotel Čajkovskij **** je komplex, nacházející se v těsné blízkosti kolonád s léčivými prameny. 

Čajkovskij je certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou nabízející komplexní lázeňské a wellness služby.
Cena od: 3590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Sanatorium Kriváň***, Karlovy Vary

Sanatorium Kriváň***, Karlovy VaryHistorická budova sanatoria Kriváň*** se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny.
Cena od: 1330 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Wellness Hotel GREEN PARADISE****, Karlovy Vary

Wellness Hotel GREEN PARADISE****, Karlovy Vary

Jak sám název napovídá, nachází se Wellness Hotel GREEN PARADISE**** v zeleném ráji.

Poloha hotelu je nedaleko karlovarských kolonád (3 km), ale přesto v klidné přírodě, kde uslyšíte šum řeky, zpěv ptáků a vychutnáte klid okolních lesů
Cena od: 3390 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Mánes***, Karlovy Vary

Hotel Mánes***, Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes*** se nachází na okraji lázeňského území u lesa, nedaleko od centra města a lázeňské kolonády. Léčivé prameny jsou 10 minut chůze od léčebny.
Cena od: 3990 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Jean de Carro****, Karlovy Vary

Hotel Jean de Carro****, Karlovy Vary

Wellness hotel Jean de Carro**** se specializuje na poskytování wellnessové a hotelové pobyty s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí, leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.
Cena od: 1130 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.