CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Hotel Svoboda, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 3690 Kč
Hotel Maxim, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 2450 Kč
Hotel Ferdinand, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 1590 Kč
Villa Dino, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 1590 Kč
Hotel Palace Zvon, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 890 Kč
Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 5750 Kč
Spa Hotel Cristal, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 890 Kč
Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 4990 Kč
Spa Hotel Bohemia, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 3990 Kč

Výběr ubytování

Hotel Svoboda, Mariánské Lázně

Hotel Svoboda, Mariánské Lázně

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.
Cena od: 3690 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Maxim, Mariánské Lázně

Hotel Maxim, Mariánské Lázně

Hotel Maxim je situován cca 100 m od hlavní kolonády a patří mezi kulturní památky města Mariánské Lázně. Kouzlo přelomu století na Vás dýchne ihned, jakmile překročíte práh hotelu Maxim.
Cena od: 2450 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Ferdinand, Mariánské Lázně

Hotel Ferdinand, Mariánské Lázně

Hotel Ferdinand je situovaný nedaleko lázeňského centra města Mariánské Lázně a je obklopený z obou stran lesem. V areálu hotelu se nachází příjemná restaurace, letní terasa a zimní zahrada.
Cena od: 1590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Villa Dino, Mariánské Lázně

Villa Dino, Mariánské Lázně

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Villa Dino*** sídlí v historické budově v samém centru města. Díky své poloze umožňuje výbornou dostupnost do všech částí města i lázeňského parku.
Cena od: 1590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Palace Zvon, Mariánské Lázně

Hotel Palace Zvon, Mariánské Lázně

Tento krásný secesní hotel Palace Zvon**** se nachází v samotném srdci Mariánských Lázní přímo naproti kolonádě se Zpívající fontánou. Hotel nabízí klidný lázeňský pobyt v historické budově, která je však vybavena moderním zařízením.
Cena od: 890 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně

Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně


Lázeňský hotel Hvězda je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě.
Cena od: 5750 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Spa Hotel Cristal, Mariánské Lázně

Spa Hotel Cristal, Mariánské Lázně

OREA Spa Hotel Cristal**** se nachází v srdci Mariánských Lázní v západočeském lázeňském trojúhelníku, v blízkosti udržovaných parků a hlavní kolonády se Zpívající fontánou.
Cena od: 890 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně

Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Pacifik**** by se dal jedním slovem popsat jako impozantní. Tato architektonická dominanta okouzluje svou nádhernou fasádou a špičkovou lokalitou na konci hlavní třídy Mariánských Lázní s mírným stoupáním.
Cena od: 4990 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Spa Hotel Bohemia, Mariánské Lázně

Spa Hotel Bohemia, Mariánské Lázně

Hotel Bohemia se nachází ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Díky své poloze se stal již od svého vzniku jedním z nejvyhledávanějších hotelů v lázeňském centru Mariánských Lázní.
Cena od: 3990 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Víkendové pobyty

Většina lázní či lázeňských hotelů nabízí také ruzné varianty krátkodobých pobytů (víkendové pobyty, prodloužené víkendy v lázních...) pro ty z Vás, kteří nemají času nazbyt.

Víkendové pobyty
Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.