CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Hotel Svoboda****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 4150 Kč
Hotel Maxim****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 3150 Kč
Hotel Ferdinand***, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 2350 Kč
Hotel Palace Zvon****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 5250 Kč
Spa Hotel Cristal****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 5750 Kč
Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 6690 Kč
Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 5390 Kč
Spa Hotel Bohemia****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 4890 Kč
Hotel Butterfly****, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 4190 Kč
Hotel Krakonoš***, Mariánské Lázně ČR, Mariánské Lázně 1090 Kč

Výběr ubytování

Hotel Svoboda****, Mariánské Lázně

Hotel Svoboda****, Mariánské Lázně

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.
Cena od: 4150 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Maxim****, Mariánské Lázně

Hotel Maxim****, Mariánské Lázně

Hotel Maxim**** je situován cca 100 m od hlavní kolonády a patří mezi kulturní památky města Mariánské Lázně. Kouzlo přelomu století na Vás dýchne ihned, jakmile překročíte práh hotelu Maxim.
Cena od: 3150 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Ferdinand***, Mariánské Lázně

Hotel Ferdinand***, Mariánské Lázně

Hotel Ferdinand je situovaný nedaleko lázeňského centra města Mariánské Lázně a je obklopený z obou stran lesem. V areálu hotelu se nachází příjemná restaurace, letní terasa a zimní zahrada.
Cena od: 2350 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Palace Zvon****, Mariánské Lázně

Hotel Palace Zvon****, Mariánské Lázně

Tento krásný secesní hotel Palace Zvon**** se nachází v samotném srdci Mariánských Lázní přímo naproti kolonádě se Zpívající fontánou. Hotel nabízí klidný lázeňský pobyt v historické budově, která je však vybavena moderním zařízením.
Cena od: 5250 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Spa Hotel Cristal****, Mariánské Lázně

Spa Hotel Cristal****, Mariánské Lázně

OREA Spa Hotel Cristal**** se nachází v srdci Mariánských Lázní v západočeském lázeňském trojúhelníku, v blízkosti udržovaných parků a hlavní kolonády se Zpívající fontánou.
Cena od: 5750 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně

Hotel Hvězda****, Mariánské Lázně


Lázeňský hotel Hvězda**** je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě.
Cena od: 6690 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně

Hotel Pacifik****, Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Pacifik**** by se dal jedním slovem popsat jako impozantní. Tato architektonická dominanta okouzluje svou nádhernou fasádou a špičkovou lokalitou na konci hlavní třídy Mariánských Lázní s mírným stoupáním.
Cena od: 5390 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Spa Hotel Bohemia****, Mariánské Lázně

Spa Hotel Bohemia****, Mariánské Lázně

Hotel Bohemia**** se nachází ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Díky své poloze se stal již od svého vzniku jedním z nejvyhledávanějších hotelů v lázeňském centru Mariánských Lázní.
Cena od: 4890 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Butterfly****, Mariánské Lázně

Hotel Butterfly****, Mariánské Lázně

Luxusní 4* hotel Butterfly je skvěle situován v centru města přímo naproti spodnímu lázeňském parku a tato špičková lokalita dává hostům možnost návštěvy všech atrakcí Mariánských Lázní pohodlně pěšky.
Cena od: 4190 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Krakonoš***, Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš***, Mariánské Lázně

Hotel Krakonoš *** vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k nám dostanete MHD, kabinovou lanovkou.
Cena od: 1090 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Víkendové pobyty

Většina lázní či lázeňských hotelů nabízí také ruzné varianty krátkodobých pobytů (víkendové pobyty, prodloužené víkendy v lázních...) pro ty z Vás, kteří nemají času nazbyt.

Víkendové pobyty
Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.