CK SLAN tour - logo
Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Hotel Akademik Běhounek, Lázně Jáchymov ČR, Jáchymov 1570 Kč
Komplex Curie, Lázně Jáchymov ČR, Jáchymov 1150 Kč
Hotel Astoria, Lázně Jáchymov ČR, Jáchymov 950 Kč

Výběr ubytování

Hotel Akademik Běhounek, Lázně Jáchymov

Hotel Akademik Běhounek, Lázně Jáchymov


Hotel Běhounek***Superior, modernizovaný v roce 2019 a umístěný ve svahu nad jáchymovským údolím tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města Jáchymov.
Cena od: 1570 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Komplex Curie, Lázně Jáchymov

Komplex Curie, Lázně Jáchymov


Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie.


Jednotlivé domy Curie, Elektra a Praha jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všech
Cena od: 1150 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Astoria, Lázně Jáchymov

Hotel Astoria, Lázně Jáchymov


Hotel ASTORIA vznikl spojením tří budov postavených na začátku 20. století - Seidel, Mariánský dům a Astoria. Hotel nabízí moderní a pohodlné ubytování přímo v centru lázeňské části Jáchymova naproti Aquacentru Agricola.
Cena od: 950 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.