CK SLAN tour - logo

Varianty pobytů

Hotelový pobyt

Vybrat program

V lázních Jáchymov lze strávit příjemný pobyt i bez procedur. Právě pro tyto hosty je připraven Hotelový pobyt, který obsahuje pouze ubytování se snídaní. Hosté si případné procedury mohou dokoupit na místě.  

 

Silvestrovský Relax vital

Vybrat program

Silvestrovský pobyt na 6 nocí včetně polopenze a léčebných procedur.  

 

Vánoční Relax vital

Vybrat program

Vánoční pobyt na 6 nocí včetně polopenze a léčebných procedur.  

 

Víkend pro zdraví

Vybrat program

Pobyt na 2 noci lze objednat jako prodloužený víkend, nebo kdykoli během týdne.  

 

Základní radonová kůra na 13 nocí

Vybrat program

Pobyt na 13 nocí s výraznou slevou pro klienty smluvních Zdravotních pojišťoven.

 
 
Odjezd od: Příjezd do:

Termíny pobytů

Název pobytu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně Highlights
Hotelový pobyt 03.01.2017 - 22.12.2017* 990 Kč
Víkend pro zdraví 02.01.2017 - 22.12.2017* 3350 Kč
Základní radonová kůra na 13 nocí 16.11.2017 - 22.12.2017* 16890 Kč SLEVA 20%
* - Je možné zvolit více různých variant odjezdu a příjezdu v rámci zadaného termínu.
Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.