CK SLAN tour - logo

Výběr ubytování

Lázně Poděbrady, hotel Zámeček****

Lázně Poděbrady, hotel Zámeček****

Lázně Poděbrady jsou díky úspěšnému lázeňství, bohatému kulturnímu a společenskemu životu a krásnému přírodnímu prostředí vyhledávaným letoviskem. V poslední době je léčba zaměřena též na prevenci, kde si kromě lázeňských pobytů mohou klienti vybrat
Cena od: 3590 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Lázně Poděbrady, hotely Zimní Lázně***, Libuše***

Lázně Poděbrady, hotely Zimní Lázně***, Libuše***

Lázně Poděbrady jsou díky úspěšnému lázeňství, bohatému kulturnímu a společenskému životu a krásnému přírodnímu prostředí vyhledávaným letoviskem. V poslední době je léčba zaměřena též na prevenci, kde si kromě lázeňských pobytů mohou klienti vybrat
Cena od: 2990 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Lázně Poděbrady, hotel Libenský****

Lázně Poděbrady, hotel Libenský****

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem a.s. Lázně Poděbrady. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.
Cena od: 3690 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Hotel Felicitas, Poděbrady

Hotel Felicitas, Poděbrady

Spa Hotel Felicitas**** má ideální polohu přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Nachází se 100 metrů od vlakového i autobusového nádraží, 300 metrů od Jiřího náměstí a od poděbradského zámku.
Cena od: 3650 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Lázně Poděbrady, hotel Bellevue - Tlapák****

Lázně Poděbrady, hotel Bellevue - Tlapák****

Hotel Bellevue - Tlapák má ideální polohu v srdci Poděbrad, na kolonádě uprostřed lázeňského parku u proslulých květinových hodin. Hotel prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a je nekuřácký.
Cena od: 3390 Kč

VYBRAT UBYTOVÁNÍ
 

Vybrána země: Česká Republika, Poděbrady změnit

Výběr lázeňských pobytů podle programu

Odjezd od: Příjezd do:

Přehled ubytování

Název ubytování seřadit vzestupně seřadit sestupně Destinace seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Lázně Poděbrady, hotel Zámeček**** ČR, Poděbrady 3590 Kč
Lázně Poděbrady, hotely Zimní Lázně***, Libuše*** ČR, Poděbrady 2990 Kč
Lázně Poděbrady, hotel Libenský**** ČR, Poděbrady 3690 Kč
Hotel Felicitas, Poděbrady ČR, Poděbrady 3650 Kč
Lázně Poděbrady, hotel Bellevue - Tlapák**** ČR, Poděbrady 3390 Kč
Pobyty v lázních v České republice

Lázně v České republice

Tradice a světový věhlas českých lázní je dána především ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů. Na území České republiky se nachází cca 30-40 lázní v provozu. Lázně v České republice jsou složeny z celkem cca 80 lázeňských zařízení, z toho 17 z nich je státních. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Lázně v České republice však nabízí kromě tradičních léčebných pobytů s dlouhodobějším zaměřením i tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu.

Cizinci nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně - Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň, Poděbrady či Luhačovice.
Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené Lázně či Velichovky, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.