Lázeňské pobyty

welness

Lázeňské pobyty dnes nejsou jen o nemocech a jejich léčení. Stále častěji jsou lázně vyhledávaným místem odpočinku a relaxace.

Typy wellness a relaxačních programů

Manažerské programy
Tyto druhy programů jsou speciálně sestavovány pro klienty, kteří mají manažerské povolání. Zaměřují se především na antistresové kúry a masáže, aby tak došlo k co největšímu uvolnění lidského těla, které je zmáháno nezdravým životním stylem a každodenním stresem.
Programy pro ženy
Do této skupiny lázeňských programů zařazujeme pobyty, které jsou svým složením určené především něžnému pohlaví. Jsou tomu přizpůsobeny i procedury, především z oblasti wellness & beauty. Tyto programy jsou plné regenerace, odpočinku a klidu a působí blahodárně na zdraví každé ženy.
Relaxační a odpočinkové
Tato velká skupina lázeňských pobytů je připraveny pro ty z Vás, kteří sice netrpí přímo nějakou nemocí, ale přesto chtějí strávit příjemné chvíle v lázních. Relaxační pobyty jsou plné nepřeberného množství služeb ve všech ubytovacích kategoriích a délkách pobytu. Obsahují procedury jak tradiční tak ty úplně nové, speciální či orientální, které v kombinaci s dokonalostí lázeňského prostředí a klidem přinášejí úlevu nejen tělu, ale i duši.
Seniorské programy
Seniorské programy jsou individuálně nastavené pobyty pro dříve narozené, které se specializují na problémy, které jsou s přibývajícím věkem často spojeny. Obsahují také mnoho doplňkových procedur, které jsou speciálně navrženy pro seniory.
Speciální a víkendové
V rámci této skupiny lázeňských pobytu jsou soustředěny programy se speciálním a ojedinělým zaměřením. Nabízí služby, které jsou úzce přizpůsobeny určitým zdravotním problémům jako například obezita nebo neplodnost. Patří sem i akční balíčky ve formě víkendových a jiných krátkodobých pobytů.
Sportovní programy
Sportovní programy zahrnují pobyty, spojené s určitým sportovním odvětvím, které mu je věnován velký podíl času v rámci pobytu a je spojen často i s jeho výukou a zdokonalováním. Vyberte s z nabídky golfových a dalších pobytů se sportem.